Doctor Who - S05E15: Space & Time (Doctor Who) - epizóda online

Doctor Who

84%
42.5%
Prehraj film

Pán času (TV seriál)

  • Velká Británie 

    Doctor Who

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2005, 127x45 min

OBSAH:
Kultovní seriál Velké Británie z 60. let je zpět a s ním i Doktor v nových regeneracích.
Opět se prostřednictvím své časoprostorové Tardis (s podobou policejní budky) i společníků vydává Doktor na úžasná dobrodružství napříč prostorem a časem celého vesmíru a snaží se vyřešit nejednu zapeklitou záhadu, jež mnohdy způsobí nemalé problémy. Zas a znova se setkává s mimozemšťany různorodých civilizací, kteří ne vždy jsou vůči němu přátelští. Ať už jsou to Dálekové (jeho odvěcí nepřátelé), Sontarani, či jiní.
Má tak co dělat, aby sám vyvázl z malérů a zvládl situaci, aniž by přitom kdokoliv přišel o život – což se bohužel ne vždy podaří.

Série

Komentáre

Komentovať (Meno "Admin" používa administrátor webu, za ostatné mená/prezývky nezodpovedáme)

Meno
Správa

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Suggerisci una correzione per l'articolo | Age of Empires: Definitive Edition (RUS|ENG) [RePack] от R.G. Механики Подробнее... Залито: 02-05-2018 15:17 (5007 просмотров) Age of Empires: Definitive Edition (RUS|ENG) [RePack] от R.G. Механики Стратегии   Игра-стратегия с богатой 20-летней историей, возвращается в Windows 10 в новом, завершенном виде. Age of Empires: Definitive Edition — это официально выпущенная игра в современном оформлении, с новыми визуальными элементами и множеством новых функций. ... Раздают: 0 Качают: 0 Размер: 6.61GB | Yo Tonya BluRay MicroHD