Doctor Who - S10E01: The Pilot (Doctor Who) - epizóda online

Doctor Who

84%
77.6%
Prehraj film

Pán času (TV seriál)

  • Velká Británie 

    Doctor Who

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2005, 127x45 min

OBSAH:
Kultovní seriál Velké Británie z 60. let je zpět a s ním i Doktor v nových regeneracích.
Opět se prostřednictvím své časoprostorové Tardis (s podobou policejní budky) i společníků vydává Doktor na úžasná dobrodružství napříč prostorem a časem celého vesmíru a snaží se vyřešit nejednu zapeklitou záhadu, jež mnohdy způsobí nemalé problémy. Zas a znova se setkává s mimozemšťany různorodých civilizací, kteří ne vždy jsou vůči němu přátelští. Ať už jsou to Dálekové (jeho odvěcí nepřátelé), Sontarani, či jiní.
Má tak co dělat, aby sám vyvázl z malérů a zvládl situaci, aniž by přitom kdokoliv přišel o život – což se bohužel ne vždy podaří.

Série

Komentáre

Cynik16.04.2017 08:08:47

Překládání seriálů je naprosto skvělé a za to děkuji, ale je takový problém, udělat to pořádně? Někde chybí čárka, někde chybí celá slova, jinde je špatný překlad a co je nejhorší - někdy to vypadá, že to daný osoba dělá schválně, aby nasrala ty, co budou sledovat tohle video.

Odpovedať

Smajlosh17.04.2017 16:20:11

:D Tak proc sem nekdy nedas svuj preklad? :D

Dejv06.07.2017 13:44:49

No tak určitě by mně ani nenapadlo, že to překladatel dělá schválně. Zkoušel sis někdy k něčemu vyrobit vlastní titulky, Cyniku? Já ano, a věř mi že spoustu věcí prostě přehlédneš, napoprvé, klidně i napodruhé, a na to, aby sis video s titulky přehrál 10x než ho zveřejníš, prostě většinou nemáš dost času. Já jsem velmi vděčný i za titulky v takovémto stavu, protože vím kolik je práce nejenom s překladem, ale hlavně se samotným časováním.

Komentovať (Meno "Admin" používa administrátor webu, za ostatné mená/prezývky nezodpovedáme)

Meno
Správa

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Full Version | Sonic Boom Episode 27 | Kleding & Accessoires